Ветеринарна АПТЕКА м.Сарни

Головна » 2013 » Лютий » 11 » Щодо покусів людей собакою
12:15
Щодо покусів людей собакою
Згідно інформації головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області вечері 7 лютого зафіксовано нанесення покусів безпритульною собакою мешканцям м. Полтава в мікрорайонах Алмазний  та Київський. Всього зареєстровано 40 потерпівших, з них 10 дітей.
Спеціалістами ветеринарної медицини м. Полтава, ветеринарної міліції, МНС з залученням бригади по відлову бездоглядних тварин КТП 1628 з 07.02.2013 проводяться пошуки даної безпритульної тварини. Згідно звернень мешканців створені окремі виїзні групи спеціалістів державної ветеринарної медицини для щеплення тварин проти сказу. Станом на 08.02.2013 ними зроблено 23 виїзди.
08.02.2013 проведено спільне засідання Державних протиепідемілогічної та протиепізоотичної комісій при Полтавському міськвиконкомі на якому розроблено та затверджено план дій, створено мобільні групи, винесено питання про скорочення чисельності бездоглядних тварин.
Установи державної  ветеринарної медицини м. Полтава забезпечені антирабічною вакциною та дезінфікуючими засобами.
В Україні, щорічно реєструється  90-120 тис. покусів тваринами людей.
Шановні громадяни!
 Державна ветеринарна та фітосанітарна служба, враховуючи в Україні, щорічно реєструється  90-120 тис. покусів тваринами людей, в котре наголошує, щоб уберегти себе та свого улюбленця від захворювання на сказ необхідно:
1.  Щоб ваша собака обов’язково була  щеплена.
З метою профілактики сказу серед собак в Україні, спеціалістами  ветеринарної медицини, щорічно здійснюється біля 5 млн. щеплень тварин проти сказу. Довідково: В державних лікарнях ветеринарної медицини щеплення тварин проти сказу безкоштовні.
Станом на 08.02.2012  державні лікарні ветеринарної медицини забезпечені в необхідній кількості ВАКЦИНОЮ ПРОТИ СКАЗУ ТВАРИН.
2. Не контактувати з бездомними та дикими тваринами, постійно пояснювати дітям небезпечність таких контактів.
3.  Людям, потерпілим від тварин (укуси, подряпини чи ослинення) негайно звертатись до лікаря-рабіолога, а тварину яка завдала щкоди доставляти до ветеринарної служби для клінічного огляду та ізоляції протягом 10 днів.
4. Дотримуватись правил утримання тварин.
Переглядів: 918 | Додав: lam83 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вітаю Вас Гість